İzmir’de İngiltere Vizesi için Doğru Adres

WorldBridge ile İngiltere

Hakkımızda

İletişim

Hizmetlerimiz

İlgili Linkler

Hakkımızda

İŞİMİZ SADECE FORM DOLDURMAK DEĞİL!

GİDECEĞİNİZ ÜLKENİN GÖÇMENLİK KANUNLARINA, İDARİ VE HUKUKİ PROSEDÜRLERİNE VAKIFIZ,

             1990 yılında kurulan ve Tercüme Bürosu olarak temeli atılan firmamız, 2007 yılında, 14 yıllık ABD tecrübesiyle Dr. Ümit Ocak’ın da katılımıyla yapısını yenilemiş ve Denver Ltd. olarak daha güçlü ve donanımlı bir şekilde piyasadaki yerini almıştır.  Şirketimiz, yıllarca Türkiye’de ve Yurt dışında bulunan firmalar ile olan ticari ilişkilerinin yanı sıra ABD, İngiltere, Avustralya ve Avrupa’da adli, askeri ve diplomatik kurumlar için başarıyla bitirdiği projeler sayesinde uluslararası danışmanlık dalında da uzmanlaşmıştır.

             Gerek yabancıların Türkiye’de, gerekse Türklerin yurt dışında atacakları her türlü ticari ve bürokratik adımda başarılı olmaları için gerekli bilgi donanımına sahibiz ve bu paha biçilemez kaynağı sizin emrinize sunuyoruz.

             Amacımız, karşılıklı görüşme ve tespitlerimiz neticesinde  ihtiyaçlarınızı tam olarak tespit edip  bunlara uygun pratik, net ve ekonomik çözümler üretmektir.  Denver Ltd., önünüzdeki mevcut engellerin kaynağını saptayıp, en uygun çözümü bulabilecek tecrübeye sahip uzman bir kuruluştur.

             Fiziksel konumumuz itibariyle, başta İngiltere vize randevu merkezi olmak üzere İzmir’de faaliyet gösteren çok sayıda konsolosluğa yakın bir adreste bulunmaktayız ve bu konsoloslukardan vize almak için başvuran Türk vatandaşlarına danışmanlık hizmeti vermekteyiz. ABD, Almanya, Avusturya, İngiltere, İtalya, Fransa, Hollanda, Romanya ve Yunanistan gibi, Türk vatandaşlarından vize isteyen konsoloslukların prosedürlerini gayet iyi biliyoruz ve işlerinizi göründüğünden çok daha kısa hale getirebiliriz.

             İşimiz, konsoloslukların “tek ölçü şapka her kafaya uyar mantığıyla” hazırlamış oldukları başvuru formlarını sizin bireysel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yorumlayarak müracaatınızın başarılı neticelenmesi için dosyanızı doğru bir şekilde hazırlamaktır.

            

BİZ, İŞİNİZİN OLDUĞU ÜLKENİN DİLİNİ KONUŞUYORUZ,

TÜRKİYE’DEKİ OKULLARDA ÖĞRETİLEN YAPAY BİR YABANCI DİLİ DEĞİL!

İletişim:

 

©2009 Bu web sayfası Denver Ltd’ye aittir. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

 

Bu web sitesi tüm browserlar tarafından görüntülenebilir:

 

 

DENVER TURİZM LTD.

KONSOLOS TERCÜME

Vali Kazım Dirik Cad. Gayret Han

No:4 K: 5, D: 503

Pasaport - İZMİR 35210

 

Not: Büromuz, İngiltere vize başvuru merkezi olan WorldBridge ofisi ile aynı binadadır. Gayret Han, SSK Genel Müdürlüğü bitişiğinde ve Topçu Restoran’ın karşısındadır.

Tel:   +90 (232) 425-2328

Faks: +90 (232) 425-2388

E-posta: info@vizeingiliz.com